Ostatní

7. série v plném proudu

2. října 2011 v 20:01 | Dwarfal
Sedmá série běží v plném proudu a v úterý nás čeká už čtvrtý díl této série. Musím říct, že pro mě zatím absolutně vede díl třetí, The Ducky Tie, strašně mě pobavil i donutil mě se zamyslet. Takže se mi oproti začátku šesté sezóny, začátek sedmé opravdu líbí a jsem zvědavý, jakýmsměrem to bude dál. Také doufám, že Barney bude kravatu nosit celou sezónu, ale myslím, že ano. Na promofotkách s příští epizody ji má, takže snad. Doufám, že se těšíte jako já a tady máte ještě jmen dalších epizod, zatím by nás neměla čekat žádná přestávka ve vysílání. Na popisy epizod 7. s. se můžete podívat zde (průběžně aktualizuji).


7.01 - The Best Man
7.02 - The Naked Truth
7.03 - The Ducky Tie
7.04 - The Stinson Missile Crisis
7.05 - Field Trip
7.06 - Mystery vs. History
7.07 - Noretta

6. série Gag Reeel

30. září 2011 v 18:40 | Dwarfal
Celá série nepovedených záběrů ze 6. sezóny. Doporučuji zhlédnout. Jinak teď nějak na nic nemám náladu..

Filmy HIMYM herců

26. září 2011 v 17:40 | Dwarfal

Alyson Hannigan

American Reunion
Status: Postprodukce
Role: Michelle Flaherty-Levenstein
Premiéra: 6.4. 2012

Zajímavý Tweet od Cartera Bayse

19. září 2011 v 18:01 | Dwarfal
Teď něco z jiného soudku. Na jednom americkém blogu jsem našel upozornění na tento tweet, na který odepsal sám Carter Bays. Fanoušek se v něm ptá, jestli jsme už v seriálu někdy viděli Tedovu budoucí ženu. Otázkou je, na kolik to myslí vážně. Pokud tím svým "Ano" myslí to, že v epizodě Girls vs. Suits (Holky vs. obleky) viděli její nohy, tam nám asi moc nepomohl. Pak je tu ještě další možnost. Pamatujete na den svatého Patrika, když do Teda vrazila jedna dívka? Byl to díl třetí série Not Tomorrow (3.12). Obrázek naleznete v celém článku. Hodně lidí si myslelo, že by to opravdu mohla být ona. Další možností je Victoria, která, jak je nám známo, se znovu objeví v sedmé sérii. Tak co, jaký je Váš názor? Victoria, dívka na dni sv. Patrika, nebo někdo úplně jiný? Pravděpodobně si na to budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Hlasujte za HIMYM

31. srpna 2011 v 18:40 | Dwarfal
Podpořte HIMYM!
Hlasujte prosím za How I Met Your Mother jako nejlepší komedii a za Neila Patricka Harrise za nejlepšího herce za vedlejší roli v komedii (více informací zde). Hlasovat můžete na Facebook stránkách EW zde.

Dabing HIMYM aneb malé zamyšlení

28. srpna 2011 v 20:10 | Dwarfal
Po tom, co jsem zhlédl slovenský dabing HIMYM aneb Ako som spoznal Vašu mamu (zde) jsem okamžitě začal psát tento článek. Ne, nějak extra nemám rád slovenštinu, ale tohle není způsobeno jenom tím. Horší dabing jsem snad v živože neviděl. "Hoď sa do gala!"? "Laserová bitka?". Chci říct, od mala jsem byl docela zvyklý na dabing, řekněme že je to jen chvíle, co jsem si oblíbil originály v angličtině, hlavně kvůli studiu AJ, i když stále jsou zde filmy/seriály, u kterých mám radši dabing. U HIMYM absolutně originál. Vím, že první a druhou sérii jsem viděl i s dabingem,
. Takže, co se týče českého dabingu, nemám ho v lásce, ale až tolik mi nevadí. Jako u slovenštiny mi tu vadí nenahraditelné originální hlášky. Prostě originál je origiál, potom už to není ono. Ať je to legendary, awsome, suit up, wait for it a další, prostě ne, ztrácí to své kouzlo. Například český dabing Barneyho vůbec není vžitý. Barney je živel, temperament. NPH - super, dabing - odfláklý. Zde ještě najdete ukázku českého dabingu, tu už ale asi znáte.

A Váš názor na dabing(y) HIMYM?
 
 

Reklama
Reklama
How I Met Your Mother How I Met Your Mother