Novinky

6. série na DVD

28. září 2011 v 9:00 | Dwarfal
Včera, 27.9., na americkém Amazonu vyšla na DVD 6. série našeho oblíbeného seriálu How I Met Your Mother. Kdo to tam trošku sleduje mohl zjistit, že už to tam nějakou dobu visí s možností předobjednání. Na Amazonu zde si můžete koupit DVD 6. série se spoustu bonusů obsahující celkem 3 CD za $25.

Nové oficiální postry k 7. sezóně

25. září 2011 v 12:59 | Dwarfal
Objevily se 2 nové postry k 7. sérii HIMYM. Vlastně úplně tak nové nejsou, v iTunes se 1 objevil v pidi velikosti už dřív, ale teď jsou i v nějaké slušnější. 2. najdete v celém článku (po kliknutí na miniaturu se vám zvětší). Podle mě je povedený, líbí se mi ty barvy.

Katy Holmes je Nadržená dýně!

23. září 2011 v 17:00 | Dwarfal
Katie Holmes je nadržená dýně! Nebo, abychom byli přesní, Vulture se exkluzivně dozvěděl, že Paní Cruisová souhlasila a příští měsíc si ve speciálním Halloweenském díle zahraje promiskuitní Jack-O-Lantern. V případě, že HIMYM nesledujete pravidelně, Nadržená dýně je postava ze začátku 1. sezóny - potencionální láska Teda, kterou poznal na jedné halloweenské párty a od té doby se s ní už nesetkal.

Začátkem tohoto měsíce tvůrci Craig Thomas a Carter Bays prozradili, že tato postava bude v nové sezóně konečně odhalena, ale co zatím neřekli je to, kdo bude ji hrát. A teď, když je nadržená dýně konečně objevena, Thomas říká: "Katie je milá a talentovaná herečka, což je důvodem, proč jsme si ji šetřili na možná nejrajcovnější postavu v historii naší show." Přidává, že tato role se vytvářela celých 6 sezón!

Více informací zde.

Nový spoiler od Ausiella - Robin Sparkles

22. září 2011 v 16:19 | Dwarfal
Q: Nějaké novinky týkající se návratu Robin Sparkles do How I Met Your Mother? - Gayle
A: Ne, žádné novinky, ale výkonný producent Carter Bays řekl tvline.com, že desátá epizoda nové série obsahuje "velmi zábavný song, který napsal Craig Thomas. Ale čím méně o vým o tom řeknu, tím líp.

7.07 Noretta - jméno zveřejněno

20. září 2011 v 18:01 | Dwarfal
7. epizoda sedmé série ponese název "Noretta". Necháme se překvapit, co se pod touto epizodou bude skrývat. Přidávám i seznam všech jmen epizod ze sedmé série, co zatím známe:

7.01 - The Best Man
7.02 - The Naked Truth
7.03 - The Ducky Tie
7.04 - The Stinson Missile Crisis
7.05 - Mystery vs. History
7.06 - ?
7.07 - Noretta

Oznámení výherců EWwy 2011 (ew.com)

18. září 2011 v 11:00 | Dwarfal
Byli oznámeni výherci EWwy Awards 2011 a HIMYM slaví hned 2 úspěchy. Samotné HIMYM vyhrálo ocenění "Nejlepší komedie" se skoro 34,5 % hlasů (druhého předběhli o 6 % hlasů). A další, velmi velký úspěch slaví Neil Patrick Harris, který vyhrál první místo v kategorii "Nejlepší komediální herec ve vedlejší roli" se skoro 45 % hlasů, tzn. že druhého předběhl o něco okolo 25 %! Neilovi i HIMYM samozřejmě gratuluju a jsem rád, že to vyhráli (a zaslouženě) zrovna oni! Všechny údaje z ew.com najdete v celém článku.


Best Comedy

How I Met Your Mother, 34.41% of the vote
The rest of the nominees got:
Community - 28.04%
Cougar Town - 13.49%
Raising Hope - 12.06%
Louie - 6.31%
Archer - 5.69%
Pokračujte v celém článku

NPH a Cobie Smulders odhalují tajemství o Barneym a Robin

10. září 2011 v 12:09 | Dwarfal
Máme tu celkem velký článek o spoilerech k sedmé sezóně, týkajících se hlavně Barneyho a Robin. Pro tvline.com je prozradili Neil Patrick Harris a Cobie Smulders. Zbytečné připomínat, že článek je plný spoilerů, takže kdo chce překvapení, nečíst!

19. září, při návratu How I Met Your Mother, nás čeká nešťastná láska.

Pamatujete si 4. řadu CBS sitkomu, když byl Barney do Robin zamilovaný až po uši? Tak, a nyní je tu nová sezóna. Po tom, co hleděla na na Barneyho a jeho dávnou lásku Noru, jak se ve finále poslední série k sobě vrací, si Robin uvědomila, že k němu stále něco cítí.

"Bude toužit po Barneym," říká Cobie Smulders. "Je to všechno o tom, že Robin je v depresi a neví, jak mu o svých citech říct." Nebo jestli by mu o nich vůbec měla říkat. "Je těžké něco zjistit, jak se cítí, ale neví, jestli má právo mu to říkat," pokračuje. "Vypadá, že je s Norou velmi šťastný."

Robin možná bude respektovat to, že její bývalý je zamilovaný do jiné dívky, ale to rozhodně neznamená, že kvůli tomu bude šťastná. "Nelíbí se jí to," říká Smulders. "Nelíbí se jí to ani trochu." Co ale udělá? Ustoupí a přizná porážku? Nebo půjde za Barneym? Snaží se přijít na tuto otázku a rozhodnout se," pokračuje Smulders. V poslední době je kvůli tomu docela agresivní. Chce přijít na to, jak o tom dát Barneymu vedět bez toho, aby mu to musela říkat. Myslím si, že nakonec udělá to, o čem si bude myslet, že je to správné."
Pokračujte v celém článku

Season 7 Sneak Peak!

9. září 2011 v 18:29 | Dwarfal
Objevil se sneak peek k sedmé sezóně HIMYM. Je volně ke stažení (v HD) v Americkém iTunes, v českém samozřejmě ne, ale toto omezení se dá samozřejmě snadno obejít. A už stačí jen to, že ho pár lidí nahrálo na Youtube. A já se teď pokusil němu udělat titulky. Snad někomu pomůžou. Asi ve dvou drobnostech jsem si nebyl jistý, ale hlavní myšlenku to neposkvrnilo.

VE VIDEU JE SPOILER!Nové spoilery od Ausiella k 7. sezóně

7. září 2011 v 16:10 | Dwarfal
POZOR, SPOILER!!!
1. Q: Nějaký nový spoiler, který se týká Barenyho a Robin? Milujeme tenhle pár! - Juliet
A: Na začátku série Lily naléhá na Robin, aby šla konečně za Barneym. "Povzbuzuje ji, aby byla o svých citech upřímná" říká Hannigan. "Protože Robin se cítí trapně, je to jen samé 'Ne, ne, ne', a Lily: 'Dobře, ale potom to dokaž. Konečně jdi za Barneym a řekni mu, že se nic nebude...' " Potom se stane něco kouzelného, ale na to si budete muset počkat.

2. Q: Jakékoli informace o dívce, ke které se Ted vrátí v epizodě vysílané 26.9. ?
A: Ne, ale můžu vám ale říct, že to vede ke scéně, o které Josh Randor říká, že "dlouhodobí fanoušci seriálu budou odměněni". Ted vyzve partu, aby uhodli identitu jeho expřítelkyně. "A nemyslím si, že je připraven na jejich čtyři a půl stránkový seznam uchazeček," říká Randor. V podstatě prochází každou svobodnou holku, se kterou Ted něco měl z posledních 6 let. A je to dost vyčerpávájící seznam.

Nový spoiler od EW - 2.srpna

6. září 2011 v 14:50 | Dwarfal
POZOR, SPOILER!!!

Objevil se nový spoiler, nepřišel mi ale zajímavý a navíc teď nemám moc času, tak jsem ho ani nepřekládal. Netýká se nikoho z hlavní postav, jen Martina Shorta, který ztvární nového šéfa Marshalla ve firmě na životní prostředí. Rozpovídal se jen o pár scénách, ve kterých bude hrát - podle mě nic převratného, ale dám vám ho sem alespoň v AJ.

Martin Short makes his first appearance this season as Marshall's new boss at an environmental firm, he warned me earlier this week that we might feel like his part was cut a little, erm, short. He's only in two scenes - and both are in a swamp. "He's looking for chemical run-off, but very happy about it - high waders and a big smile on his face," says Short. But not to worry! When we spoke, he was just a few days away from returning to the set for two more episodes. And these, he said, will reveal that there is much more hiding behind his character's optimism. Short teases: "We find out there are darker elements to his joy." How very Damages.

Spoiler k 7.05 - Mystery vs. History

4. září 2011 v 10:30 | Dwarfal
SPOILER!!!

"Ted and beautiful, classy Janet agree to go out on a date but on one condition: each promises not to Google the other person (naturally, we get some flashbacks on how *not* Googling a person in advance has gone disastrously wrong for Ted in the past). Naturally the rest of the gang do it for him, and when they find out that she's got an impressive list of achievements and let Ted know about it, he can't help but be intimidated..."

"Nádherná, elegantní Janet souhlasí, že půjde s Tedem na rande, ale s jednou podmínkou: oba musí slibovat, že nebudou "googlovat" toho druhého (samozřejmě uvidíme nějaké ukázky z minulosti, které budou ukazovat, že "nevygooglovat" toho druhého v předstihu mělo v minulosti pro Teda katastrofální následky). Zbytek party to za něj ale samozřejmě udělá a když zjistí, že Janet má velmi působivý seznam úspěchů, dají o tom Tedovi vědět, nemůže si pomoci..."
--
Myslím, že třeba se stránkou TedMosbyisaJerk.com by mohl mít v tomto případě problémy :D

Nový spoiler od Ausiella

1. září 2011 v 12:19 | Dwarfal
POZOR - SPOILER

Question: Can I have a How I Met Your Mother scooplet, please? -Andy
Ausiello:
Barney's going to start lusting after Lily, but there's a twist: It's really just her boobs he wants. In the episode the show is currently shooting, Lily's "pregnancy boobs have arrived," reveals Jason Segel. "And Barney, being a womanizer, is obsessed with the idea of trying to figure out a way to catch a glimpse of my wife's new womanly body. Marshall is not happy about it, but he does love a good bet, so he's into it." Alyson Hannigan, meanwhile, says the show's propmaster deserves the credit for Lily's new curves. "It's like this major Victoria's Secret bra, and then there's little cutlets," she explains with a chuckle. "I guess there's going to be a lot of bra stuffing in my future this season."

Překlad:
Q: Máte nějaké nové info o HIMYM? - Andy
A: Barney začne toužit po Lily, ale je tu zvrat: To co chce, jsou opravdu jen její prsa. V epizodě, která se právě natáčí, " uvidíme těhotenská prsa Lily," prozradil Jason Segel. "A sukničkář Barney je posedlý vymýšlením způsobu, jak zahlédnout nové ženské tělo mé ženy. Marshall z toho není nadšený, ale miluje sázky, a tak jde do toho." Zatímco Alyson Hannigan říká, že tým HIMYM si zaslouží uznání za nové křivky Lily. "Je to jako takhle velká podprsenka Victoria's Secret, a potom je tu jen mini podprsenka." vysvětluje s úsměvem." Myslím, že v této sezóně mě čeká hodně vycpávek!"

tvline.com

EW - Nový spoiler

30. srpna 2011 v 11:10 | Dwarfal
Hey, Sandra. These photos from the premiere have me more excited than ever! How about some How I Met Your Mother scoop?! - Abby
I have it on good authority that now is the best time to catch up on the series if you were late to the game. There will be several nods to the mythology this season - and some exciting old favorites returning. You do not want to be left out. With that terribly vague tease, that's about all I can say for now. Tell me who and what you'd love to see return this season. Time for the last slap? Another visit from Wayne Brady as Barney's (literal) bro? Sound off and I'll pass word along. ;)

Ahoj, Sandro. Z těchto fotek z premiéry mám větší radost než kdy jindy. Co třeba nějaké HIMYM novinky? - Abby
Z důvěryhodného zdroje mám ověřeno, že jestli jste pozadu, teď je ten nejlepší čas dohnat to, co jste v seriálu nestihli. V této sérii bude několik návratů do histrorie - a několik oblíbených starých návratů. Přeci z toho nechcete být vynecháni. A s tím ještě hrozný vágní vtípek, to je ale asi všechno, co můžu nyní říct. Řekněte mi, koho a jaký návrat byste v této sérii chtěli vidět. Bude čas na poslední facku? Další návštěva Wayna Bradyho jako Barneyho bráchy? Zeptejte se a já Vám řeknu další informace. ;)

Zdroj: insidetv.ew.com + můj překlad

Nový spoiler

24. srpna 2011 v 16:00 | Dwarfal
POZOR: SPOILER!
Ask Ausiello spoiler

Question: Anything new on the How I Met Your Mother front? -Colin
Ausiello:
There's buzz that a major castmember will be full-on streaking in an early episode - or as full on as one can on network television. Jason Segel certainly has experience doing the full monty on camera, but, for my money, this has Barney Stinson written all over it.

Překlad:

Q: Něco nového v Jak jsem poznal Vaši matku?
A: Je rozruch, že v brzké epizodě se jeden z hlavních herců objeví celý nahý - nebo spíš tak moc, jak to jen v televizi jde. Jason Segel (Marshall Eriksen) rozhodně má zkušenosti se svlékáním se donaha před kameoru, ale, podle mého názoru, Barney Stinson má pro tohle všechny předpoklady.

Zdroj: tvline.com
 
 

Reklama
How I Met Your Mother How I Met Your Mother