Herci

Alyson Hannigan - candids 19.9.

24. září 2011 v 15:34 | Dwarfal
Objevily se nějké fotky Alyson při návštěvě sousedů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NPH - scany z EW

23. září 2011 v 16:09 | Dwarfal
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NPH: na titulní straně EW!

22. září 2011 v 18:20 | Dwarfal
Je něco, co Neil Patrick Harris neumí? Umí hrát. Je král v vtípkování. Zpívá. Tancuje. Hostuje v seriálech. Kouzlí. A nyní, pojďme na tento seznam talentů přidat další. Umí napsat zatraceně dobrý příbeh na titulní stranu. A EW to poznalo navlastní kůži - a
vy to poznáte také - když otevřete nové číslo našeho časopisu. 38 letému herci
jsme dali do úst ruky pero a požádali ho,
aby napsal svoji verzi "Hollywood Survival Guide", která popíše všechny vzestupy i pády této teen hvězdy, získány hlavně
díky roli doktora v Doogie Howser, M.D. nebo radosti z neočekávaného úspěchu legendárího sukničkáře Barneyho Stinsona
v How I Met Your Mother.

Nové číslo EW vychízí 23. září. Pro nás celkem zbytečná informace, ale teším se alespoň na scany. Překládal jsem jen úvod, víc zatím nemá smysl. Na víc informací se můžete (v AJ) podívat přímo na stránkách EW zde.


NPH - fotky z ceremoniálu umístění hvězdy

20. září 2011 v 19:07 | Dwarfal
Našel jsem fotky z ceremoniálu umístění hvězdy na hollywoodském chodníku slávy. Na záznam z ceremoniálu se můžete podívat na youtube zde. Na vybrané fotografie se můžete podívat níže. Ceremoniálu se zúčastnil i Jason Segel!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Včera proběhl ceremoniál umístění hvězdy pro NPH!

16. září 2011 v 18:59 | Dwarfal
Včera proběhl ceremoniál umístění hvězdy Neila Patricka Harrise na hollywoodském chodníku slávy! Moc Neilovi gratuluji. Po kliknutí na minuaturu se Vám zobrazí celý obrázek. Obrázek umístil sám Neil na Twitter.

imagebam.com

Nové fotky Neila - The Smurfs

13. září 2011 v 18:09 | Dwarfal
Našel jsem nějaké novější fotky Neila, vetšina z nich jsou fotky k filmu The Smurfs, nějaké jsou z jedné show. zase jsem nějaké vybral, celkem jich bylo okolo stovky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NPH - nové postry k A Very Harold & Kumar 3D Christmas

12. září 2011 v 18:10 | Dwarfal
Objevili se 2 nové plakáty k filmu A Very Harold & Kumar 3D Christmas, ve kterém hraje Neil. Na prvním můžeme vidět samotného NPH a na druhém vidíme Harolda, Kumara a NPH (ve filmu hraje sám sebe). V ČJ se tato série jmenuje "Zahulíme uvdíme" a Neil v ní hraje dorogově poblázněnou verzi sebe samého. Víc informací hledejte na Wikipedii, IMDB , ČSFD nebo na Facebooku. Film má v USA premiéru 4.11. 2011.

Trailer v celém článku

Alyson Hannigan: Nové candids

8. září 2011 v 20:21 | Dwarfal
Obejvily se nové candids Alyson Hannigan z 20., 21., 23. srpna a 2. září. Vybral jsem jen některé, jelikož jich bylo moc.
Fotky naleznete v celém článku.


American Reunion - Teaser Trailer

2. září 2011 v 15:10 | Dwarfal
Objevil se "trailer" (spíš jen obrázky, ale je to oficiální) k filmu American Reunion (Prci, Prci, Prcičky 4), ve kterém hraje Alyson Hannigan. Celkově je to již 8. díl série American Pie (Prci, Prci, Prcičky), ale 4. dílem originální trilogie American Pie (Prci, Prci, Prcičky). To je - American Pie (Prci, Prci, Prcičky), American Pie 2 (Prci, Prci, Prcičky 2) a American Wedding (Prci, Prci, Prcičky 3: Svatba). V amerických kinech má premiéru 6.4. 2012. Alyson si zahraje Michelle Flaherty-Levenstein .
Více informací najdete na IMDb, CSFD a na oficiálních stránkách filmu americanreunionmovie.com.

Neil a David hosté L.A. Loves Alex’s Lemonade Culinary Cookout

30. srpna 2011 v 16:19 | Dwarfal
L.A. Loves Alex's Lemonade Culinary Cookout, pořádána šéfkuchařkou Suzanne Goin, partnerkou Caroline Styne (Lucques, A.O.C., Tavern) spolu s šéfkuchařem Davidem Lentzem (The Hungry Cat), oznámili, že Neil Patrick Harris a jeho partner, David Burtka, se zúčastní kulinářské soutěže jako hosté 2011 Honorary Celebrity. Goin, Styne a Lentz opět zajistil podporu a štědrost svých kulinářských přátel po celé zemi, kteří věnují svůj čas a schopnosti s cílem zvýšit finanční výdělky a dám lidem vědět o Alex's Lemonade Stand Foundation (ALSF) v jejich snaze najít lepší léčbu a léky pro všechny s rakovinou. The Cookout je naplánováno na neděli 6.11. 2011 od 12:00 do 16:00 v Culver Studios. Prezenční sponzor pro The Cookout bude Volvo Cars , Severní Amerika.
"Jsme tak nadšení, že Neil a David přijdou a pomohou této události," řekl Goin. "Toto není jen kuchařská oslava pro dospělé; navrhli jsme to tak,a yb to bylo hlavně pro děti. Uvědomili jsme o tom Neila a Davida, protože jako předešlí sponzoři a nové rodiče,perfektně reprezentují soucit, který
zahrnuje."

Zdroj: nph-fan.com

Jason Segel: Bad Teacher

29. srpna 2011 v 10:00 | Dwarfal
Nakonec jsem se rozhodl, že se na tuto komedii s Jason Segelem podívám podívám. Nelituju, ale ani nejásám.
Oficiální obshah: Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.
Moje hodnocení: 65 %
CSFD hodnocení: 61 %
IMDb hodnocení: 59 %

Na tenhle film už jsem měl delší zálusk, až jsem se na něj nakonec podíval (samozřejmě kvůli Jasonovi). Kdybych měl stručně zhodnotit film, tak řeknu asi tohle - během filmu jsem se zasmál jednou, děj je naprosto snadno odhadnutelný hned po pár minutách filmu. Je ale vidět, že Cameron Diaz si roli zlatokopky neskutečně užila a že to jsou pro ni asi nejlepší role. Rozhodně je to film film, kterým nic neztratíte.

Trailer:

Jason Segel: Nové info o filmech

26. srpna 2011 v 13:59 | Dwarfal
Pro Jasona Segela je to pracovní léto! Momentálně natáčí film "This is Forty", nový film Judda Apatowa s Leslie Mann a Paulem Ruddem. Také podporuje a pracuje na postprodukci "The Muppets" a "The Five-Year Engagement". Navíc se 3.srpna zúčasnil CBS, The CW & Showtime's TCA Party!Josh Radnor: Nové informace o Liberal Arts

26. srpna 2011 v 13:40 | Dwarfal
Josh Radnor tajně pracuje na svém novém filmu, Liberal Arts. Článek jednoho dávného kamaráda Joshe Randora, který nabízí stručný popis o příběhu filmu naleznete zde. Jeho překlad najdete níže.

Ani IMDB nemůže dostat žádná fakta o novém filmu Kenyonského absolventa Joshe Randora. Osnova děje filmu Liberal Arts, který byl nedávno dotočen na půdě Kenyonské univerzity, se web od webu liší. Časopis The Collegian si popovídal s producentem Jessem Hara a dostal z něj pár informací.

I přes to, že Hara řekl, že chce uchovat děj v tajnosti do té doby, než se objeví trailer, dal časopisu stučný obsah.

Jesse, muž ve věku okolo 30 let (Josh Radnor) se vrací na svou vysokou školu, protože jeho oblíbený profesor (Richard Jenkins) odchází do důchodu. Během jeho návštěvy se ale zamiluje do devatenáctileté Zibby (Elizabeth Olsen).

www.himym-source.com
 
 

Reklama
Reklama
How I Met Your Mother How I Met Your Mother