Srpen 2011

Hlasujte za HIMYM

31. srpna 2011 v 18:40 | Dwarfal |  Ostatní
Podpořte HIMYM!
Hlasujte prosím za How I Met Your Mother jako nejlepší komedii a za Neila Patricka Harrise za nejlepšího herce za vedlejší roli v komedii (více informací zde). Hlasovat můžete na Facebook stránkách EW zde.

07x01 - The Best Man - Promo

31. srpna 2011 v 15:30 | Dwarfal |  Epizody
Je tu promo pro HIMYM - s07e01 The Best ManNeil a David hosté L.A. Loves Alex’s Lemonade Culinary Cookout

30. srpna 2011 v 16:19 | Dwarfal |  Herci
L.A. Loves Alex's Lemonade Culinary Cookout, pořádána šéfkuchařkou Suzanne Goin, partnerkou Caroline Styne (Lucques, A.O.C., Tavern) spolu s šéfkuchařem Davidem Lentzem (The Hungry Cat), oznámili, že Neil Patrick Harris a jeho partner, David Burtka, se zúčastní kulinářské soutěže jako hosté 2011 Honorary Celebrity. Goin, Styne a Lentz opět zajistil podporu a štědrost svých kulinářských přátel po celé zemi, kteří věnují svůj čas a schopnosti s cílem zvýšit finanční výdělky a dám lidem vědět o Alex's Lemonade Stand Foundation (ALSF) v jejich snaze najít lepší léčbu a léky pro všechny s rakovinou. The Cookout je naplánováno na neděli 6.11. 2011 od 12:00 do 16:00 v Culver Studios. Prezenční sponzor pro The Cookout bude Volvo Cars , Severní Amerika.
"Jsme tak nadšení, že Neil a David přijdou a pomohou této události," řekl Goin. "Toto není jen kuchařská oslava pro dospělé; navrhli jsme to tak,a yb to bylo hlavně pro děti. Uvědomili jsme o tom Neila a Davida, protože jako předešlí sponzoři a nové rodiče,perfektně reprezentují soucit, který
zahrnuje."

Zdroj: nph-fan.com

EW - Nový spoiler

30. srpna 2011 v 11:10 | Dwarfal |  Novinky
Hey, Sandra. These photos from the premiere have me more excited than ever! How about some How I Met Your Mother scoop?! - Abby
I have it on good authority that now is the best time to catch up on the series if you were late to the game. There will be several nods to the mythology this season - and some exciting old favorites returning. You do not want to be left out. With that terribly vague tease, that's about all I can say for now. Tell me who and what you'd love to see return this season. Time for the last slap? Another visit from Wayne Brady as Barney's (literal) bro? Sound off and I'll pass word along. ;)

Ahoj, Sandro. Z těchto fotek z premiéry mám větší radost než kdy jindy. Co třeba nějaké HIMYM novinky? - Abby
Z důvěryhodného zdroje mám ověřeno, že jestli jste pozadu, teď je ten nejlepší čas dohnat to, co jste v seriálu nestihli. V této sérii bude několik návratů do histrorie - a několik oblíbených starých návratů. Přeci z toho nechcete být vynecháni. A s tím ještě hrozný vágní vtípek, to je ale asi všechno, co můžu nyní říct. Řekněte mi, koho a jaký návrat byste v této sérii chtěli vidět. Bude čas na poslední facku? Další návštěva Wayna Bradyho jako Barneyho bráchy? Zeptejte se a já Vám řeknu další informace. ;)

Zdroj: insidetv.ew.com + můj překlad


Jason Segel: Bad Teacher

29. srpna 2011 v 10:00 | Dwarfal |  Herci
Nakonec jsem se rozhodl, že se na tuto komedii s Jason Segelem podívám podívám. Nelituju, ale ani nejásám.
Oficiální obshah: Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.
Moje hodnocení: 65 %
CSFD hodnocení: 61 %
IMDb hodnocení: 59 %

Na tenhle film už jsem měl delší zálusk, až jsem se na něj nakonec podíval (samozřejmě kvůli Jasonovi). Kdybych měl stručně zhodnotit film, tak řeknu asi tohle - během filmu jsem se zasmál jednou, děj je naprosto snadno odhadnutelný hned po pár minutách filmu. Je ale vidět, že Cameron Diaz si roli zlatokopky neskutečně užila a že to jsou pro ni asi nejlepší role. Rozhodně je to film film, kterým nic neztratíte.

Trailer:

Dabing HIMYM aneb malé zamyšlení

28. srpna 2011 v 20:10 | Dwarfal |  Ostatní
Po tom, co jsem zhlédl slovenský dabing HIMYM aneb Ako som spoznal Vašu mamu (zde) jsem okamžitě začal psát tento článek. Ne, nějak extra nemám rád slovenštinu, ale tohle není způsobeno jenom tím. Horší dabing jsem snad v živože neviděl. "Hoď sa do gala!"? "Laserová bitka?". Chci říct, od mala jsem byl docela zvyklý na dabing, řekněme že je to jen chvíle, co jsem si oblíbil originály v angličtině, hlavně kvůli studiu AJ, i když stále jsou zde filmy/seriály, u kterých mám radši dabing. U HIMYM absolutně originál. Vím, že první a druhou sérii jsem viděl i s dabingem,
. Takže, co se týče českého dabingu, nemám ho v lásce, ale až tolik mi nevadí. Jako u slovenštiny mi tu vadí nenahraditelné originální hlášky. Prostě originál je origiál, potom už to není ono. Ať je to legendary, awsome, suit up, wait for it a další, prostě ne, ztrácí to své kouzlo. Například český dabing Barneyho vůbec není vžitý. Barney je živel, temperament. NPH - super, dabing - odfláklý. Zde ještě najdete ukázku českého dabingu, tu už ale asi znáte.

A Váš názor na dabing(y) HIMYM?

Jason Segel: Nové info o filmech

26. srpna 2011 v 13:59 | Dwarfal |  Herci
Pro Jasona Segela je to pracovní léto! Momentálně natáčí film "This is Forty", nový film Judda Apatowa s Leslie Mann a Paulem Ruddem. Také podporuje a pracuje na postprodukci "The Muppets" a "The Five-Year Engagement". Navíc se 3.srpna zúčasnil CBS, The CW & Showtime's TCA Party!
Josh Radnor: Nové informace o Liberal Arts

26. srpna 2011 v 13:40 | Dwarfal |  Herci
Josh Radnor tajně pracuje na svém novém filmu, Liberal Arts. Článek jednoho dávného kamaráda Joshe Randora, který nabízí stručný popis o příběhu filmu naleznete zde. Jeho překlad najdete níže.

Ani IMDB nemůže dostat žádná fakta o novém filmu Kenyonského absolventa Joshe Randora. Osnova děje filmu Liberal Arts, který byl nedávno dotočen na půdě Kenyonské univerzity, se web od webu liší. Časopis The Collegian si popovídal s producentem Jessem Hara a dostal z něj pár informací.

I přes to, že Hara řekl, že chce uchovat děj v tajnosti do té doby, než se objeví trailer, dal časopisu stučný obsah.

Jesse, muž ve věku okolo 30 let (Josh Radnor) se vrací na svou vysokou školu, protože jeho oblíbený profesor (Richard Jenkins) odchází do důchodu. Během jeho návštěvy se ale zamiluje do devatenáctileté Zibby (Elizabeth Olsen).

www.himym-source.com

Série 1 - Epizody - Season 1

25. srpna 2011 v 16:20 | Dwarfal
01x01 Pilot
Premiéra - 19.9. 2005
Popis: Roku 2030 začne Ted Mosby vyprávět svým dětem, jak poznal jejich matku. Dlouhý příběh začíná, když Ted potká reportérku Robin a pozve ji na rande. Jak to mezi nimi dopadne?

01x02 Purple Giraffe
Premiéra: 26.9. 2005
Popis: Ted to s Robin jen tak nevzdává. Jak ji uvidí v živém vysílání v televizi, hned se za ní rozběhne a pozve ji na naplánovanou párty. Robin ale nepřijde, proto uspořádá další, na kterou opět nepřijde. Do třetice všeho dobrého?

01x03 Sweet Taste of Liberty
Premiéra: 3.10. 2005
Popis: Barney přemluví Teda, aby s ním šel balit holky na letiště, z čehož se vyvine výlet do Philadelphie a následné zatčení. Barney si následně splňuje svůj sen - olíznout Zvon svobody.

01x04 Return of the Shirt
Premiéra: 10.10. 2005
Popis: Ted znovunalezne svou starou košili a vrátí se k Natálii, holkou, se kterou se rozešel na její narozeniny. Barney mezitím přemlouvá Robin, aby říkala v přímém přenosu neslušné výrazy.

01x05 Okay Awesome
Premiéra: 17.10. 2005
Popis: Lily a Marshall si uvědomí, že už konečně musí dospět, proto uspořádájí ochutnávku vín. Robin je pozvaná do klubu Okay, kam s sebou vezme Barneyho a Teda. Později za nimi z večírku utečou i a Lily a Marshall a všichni ohluchnou.

01x06 Slutty Pumpkin
Premiéra: 24.10. 2005
Popis: Je Halloween a Ted jde, jako každý rok, na střechu čekat na Nemravnou dýni v přestrojení za cvaklý lístek, zatímco Lily a Marshall se neúprosně snaží vyhrát kostýmovou soutěž.

01x07 Matchmaker
Premiéra: 7.11.2005
Popis: Ted se jde zapsat do seznamovací agentury, ale zjistí, že není vůbec žádná žena, která by mu odpovídala, až na jednu zadanou dermatoložku, kterou se Ted pokusí získat. Marshall a Lily mezitím pozorují divné zvíře v jejich bytě - tzv. švábomyš.

01x08 The Duel
Premiéra: 14.11. 2005
Popis: Lily prakticky bydlí s Tedem a Marshallem, ale když se s Robin půjde podívat na svůj vlastní byt, zjistí, že z něj je čínská restaurace. Lily se oficiálně nastěhuje k Marshallovi, ale Ted začíná mít pocit, že ho vystrkují.

01x09 Belly Full of Turkey
Premiéra: 21.11.2005
Popis: Je Díkuvzdání a Lily a Marshall jedou do Marshllova rodného města. Lily se bojí, že je těhotná. Ted a Robin jsou pracovat jako dobrovolníci do jídelny pro bezdomovce, kde potkají Barneyho, který o sobě tvrdí, že je dobrovolník.

01x10 The Pineapple Incident
Premiéra: 28.11. 2005
Popis: Když se Ted vzbudí, uvidí vedle sebe neznámou dívku a na stolku ananas. Postupně se pomocí přátel dozvídá, kdo záhadná dívka je. Bude jí Robin?


01x11 The Limo
Premiéra: 19.12. 2005
Popis: Je tu Silvestr roku 2005. Ted najme limuzínu a s bandou mají objet celkem 5 večírků, rozhodnout, který z nich je nejlepší, a na tom provést novoroční přípitek.


01x12 The Wedding
Premiéra: 9.1. 2006
Popis: Je tu svatba Claudie a Stuarta. Ted si je naprosto jistý, že na pozvánce zaškrtl, že s sebou bude mít doprovod, ale Claduia tvrdí opak. Proto se Ted obrátí na Stuarta, z čehož mezi párem vyústí hádka a svatba je zrušena. A na Tedovi je, aby je dal opět dohromady.

01x13 Drumroll, Please
Premiéra: 23.1. 2006
Popis: Ted na svatbě potká Victorii, která navrhne zatajit své identity a večer si užít. Dívka potom odejde, ale Ted se ji nechce vzdát. Robin řekne Lily, že k Tedovi něco cítí a to, že ví kdo je Victoria. Je na ní, co Tedovi řekne. Najde Ted Victorii?

01x14 Zip, Zip, Zip
Premiéra: 6.2. 2006
Popis: Ted s Victorií si myslí, že rozhodnutí nemít sex nebylo nejlepší, takže okamžitě jedou domů. To ale neví, že v koupelně jsou schováni Marshall a Lily a čelí problému, jestli se Lily před Marshallem může vyčůrat.

01x15 Game Night
Premiéra: 27.2. 2006
Popis: Lily dostane od jedné dívky z kavárny pro Barneyho videokazetu. Lily ale vidí, že se Barney chová divně, a tak mu dá jinou, kterou Barney děsivě zničí. Pustí si pravou kazetu, Barney se urazí a jde pryč. Aby slyšeli Barneyho příběh, musí každý z nich říct svůj nejtrapnější zážitek.
01x16 Cupcake
Premiéra: 6.3. 2006
Popis: Marshall potřebuje nový oblek, tak ho Barney vezme ke svému krejčímu. Lily si s Robin a Victorií vybírá šaty, nešťastnou náhodou však zničí velmi drahé šaty, když si sedne do dortu. Victoria dostane pracovní příležitost v Německu, rozmýšlí se, jestli ji přijmout, nebo zůstat s Tedem.
01x17 Life Among the Gorillas
Premiéra: 20.3. 2006
Popis: Ted se rozhodl s Victorií zkusit vztah na dálku, bohužel to ale není ono a každou chvíli od ní čeká telefonát. Marshall se snaží zapůsobit na své nové kolegy u Barneyho v práci i takovým způsobem, že
upřednostnuje je před Lily. Robin uprostřed noci zavolá Tedovi.
01x18 Nothing Good Happens After 2 A.M.
Premiéra: 10.4. 2006
Popis: Robin v práci odmítá sex od Sandyho Riverse. V noci jde domů, ale cítí se opuštěna, proto volá Tedovi, aby přišel "vyzkoušet nový odšťavňovač". Při cestě domů Ted diskutuje s bandou, jestli má k Robin jet. Když přijede k Robin, zalže o tom, že už se s Viktorií zozešli.

01x19 Mary the Paralegal
Premiéra: 24.4. 2006
Popis: Robin je stále naštvaná na Teda, proto si s sebou na Local Area Media Awards, kam byla nominovaná, vezme společnost - kolegu Sandyho Riverse. Barney, za snahy aby Robin žárlila, Tedovi dohodí Mary - placený doprovod. Jak ale známe Barneyho, bude v tom malé překvapení.
01x20 Best Prom Ever
Premiéra: 1.5. 2006
Popis: Uvolnila se Lilyina a Marshallova vysněná svatební budova, takže svatba bude dřív. Lily je v šoku, protože nic nestíhá. Marshall sežene kapelu, kterou ale Lily nezná, a jediný způsob, jak ji slyšet hrát, je vplížit se na maturitní večírek. Lily mezitím vzpomíná na plány, které měla, dokud nepoznal Marshalla.
01x21 Milk
Premiéra: 8.5. 2006
Popis: Ted konečně dostane zprávu ze seznamovací agentury, že mu našli partnerku. Když na ni čeká volá mu Lily, že potřebuje pomoci s autem. Teda odveze Robin a nakonec si vše rozmyslí. Marshall s Barneym vedou válku s kolegou.

01x22 Come On
Premiéra: 15.5. 2006
Popis: Ted chce získat Robin, ta ale jede kempovat se svým kolegou z Metro News One. Proto ted požádá Barneyho, aby mu přivedl svoji bývallou přítelkyni, která ho naučí tancovat tanec deště, a tím kempování narušit.

Nový spoiler

24. srpna 2011 v 16:00 | Dwarfal |  Novinky
POZOR: SPOILER!
Ask Ausiello spoiler

Question: Anything new on the How I Met Your Mother front? -Colin
Ausiello:
There's buzz that a major castmember will be full-on streaking in an early episode - or as full on as one can on network television. Jason Segel certainly has experience doing the full monty on camera, but, for my money, this has Barney Stinson written all over it.

Překlad:

Q: Něco nového v Jak jsem poznal Vaši matku?
A: Je rozruch, že v brzké epizodě se jeden z hlavních herců objeví celý nahý - nebo spíš tak moc, jak to jen v televizi jde. Jason Segel (Marshall Eriksen) rozhodně má zkušenosti se svlékáním se donaha před kameoru, ale, podle mého názoru, Barney Stinson má pro tohle všechny předpoklady.

Zdroj: tvline.com
How I Met Your Mother How I Met Your Mother